مراسم بزرگداشت هفتۀ پژوهش


مراسم بزرگداشت هفتۀ پژوهش،چهارشنبه26آذر ماه1393،باحضور استادان و دانشجویانِ دانشکده مدیریت و اقتصاد بافت در محل سالن اجتماعات ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی بافت برگزار گردید.
در این مراسم آقای کاشانی رئیس دانشکده ضمن قدردانی از حضور فعال و مشتاقانۀ استادان و دانشجویان به سیر تحوّل فعالیت دانشگاهها از آموزشِ صرف به پژوهش و در نهایت کاربردی کردن پژوهش ها اشاره کرد ودر ادامه دانشجویان را به این سیر تحوّلی توجه داد و تأکید کرد با توجه به این تغییرات سریع و تحول در اهداف، دانشجویانِ امروز نیز باید در همین جهت حرکت نموده و خود را برای نقش آفرینی بهتر و موثرتر در آیندۀ نه چندان دور آماده کنند.
در ادامه دکتر منظری توکلی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی که خود نیز استاد دانشگاه هستند،با گرامیداشت هفتۀ پژوهش بر اهمیّت تحقیق و پژوهش و جایگاه والای آن اشاره کردند. ایشان همچنین با اشاره به روز 27آذر ماه سالروز شهادت شهید دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه به شیوۀ پیشرفته کسب علم و دانش در حوزه ها اشاره کردند که در آن طلبه در انتخاب استاد،زمان،مکان و موضوع درس اختیار کامل دارد.
دکتر منظری در ادامه به اشاره به تفکیک بودجه دانشکده از دانشگاه شهید باهنر در خصوص پیگیری جذب اعتبار بیشتری برای تکمیل ساختمان در حال احداث دانشکده تأکید کردند.
سپس آقای قربان نژاد از اعضای هیأت علمی بخش مدیریت بازرگانی دانشکده نیز ضمن اشاره به هفتۀ پژوهش و جایگاه برجستۀ این امر در دانشگاهها امروز،توصیه های کاربردی در خصوص انجام پژوهش و ارائه تحقیقات مفید و کاربردی به دانشجویان ارائه نمودند
این مراسم با پخش نماهنگ،اجرای نمایش،شعر خوانی و نیز تجلیل از دانشجویان برتر علمی و پژوهشی همراه بود.